Msze Święte

Niedziele:

8.00
10.00
15.30


Dni powszednie:

poniedziałek i czwartek - 7.00
pozostałe dni tygodnia -  18.00

MAJ oraz PAŹDZIERNIK:
poniedziałek i czwartek - 7.00 oraz 18.00
pozostałe dni tygodnia - 18.00

 

DODATKOWE MSZE ŚW.
W STAŁYCH INTENCJACH:

I sobota miesiąca - 8.00
(w intencji matek oczekujących potomstwa)
I czwartek miesiąca - 18.00
(w intencji zmarłych)


Kontakt

ADRES:

Parafia NMP Królowej Polski
ul. Wąska 5
32-543 Myślachowice


Konto nr:
05 1240 4197 1111 0010 6305 1840
PKO SA

NIP:
628-19-716-48

REGON:
040096925

Logowanie

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Podziękowanie PDF Drukuj EmailWszystkim parafianom z racji odpustu:

Bóg zapłać za wszystkie prace wykonane w przygotowaniu kościoła do uroczystości odpustowych:

Państwu Słomskim Helenie, Sylwii, Waldemarowi, Marianowi i Danucie Durom, panu Andrzejowi, rodzinie państwa Gałuszków Jadwidze, Justynie Pawłowi i Halinie Krawczyk za posprzątanie przed uroczystościami. Panu Zdzisławowi Rejdychowi za odnowienie FERETRONÓW pani Elżbiecie i Małgorzacie za pomoc w zorganizowaniu procesji, również wszystkim dziewczynkom sypiącym kwiatki, niosącym feretrony, chłopcom dzwoniącym dzwonkami, służbie liturgicznej Lektorom i Ministrantom. Paniom niosącym obraz naszej patronki i panom od baldachimu. Naszej organistce pani Marcie, pani Agnieszce Chórowi i Scholii i pani Kasi za muzyczne włączenie się w uroczystości parafialne. Szczególne podziękowania strażakom za ich obecność ze sztandarem. Wam wszystkim za udział w naszej wspólnej radości święta patronalnego i modlitwie za naszą parafię i całą Ojczyznę. Serdecznie dziękuję wszystkim składającym życzenia. Zwłaszcza radzie parafialnej za stałą pomoc i wsparcie udzielane mi przez Was wszystkich.

Wszystkim gościom i wszystkim przybyłym na ta uroczystą mszę: Ks. Prałatowi Zbigniewowi Jormanowi za obecność i msze świętą, Ks. Maciejowi za rekolekcyjne nauki i dzisiejsze dziękczynienie NMP za naszą Parafię.

Wszystkim za pamięć modlitwę i serdeczne spotkanie.

Bóg Zapłać za modlitwę w intencji dzieci z klasy 4, a im i ich rodzicom za zaangażowanie w przygotowania do rocznicy I Komunii, i piękne świadectwo o umiłowaniu Chrystusa i jego Matki naszej Królowej.

 

 

ks. Artur Chrostek