Ogłoszenia duszpasterskie na Niedz. Zesłania Ducha Świętego AD' 2018 PDF Drukuj Email

7 Niedziela Zesłanie Ducha Świętego

Dziękujemy Panu Bogu za wielką radość z tych 31 nowych uczestników Eucharystii które dziś Pan Jezus Nakarmił Swoim Ciałem.

Dziś Adoracja o 15.00 za dzieci komunijne i ich rodziny przez orędownictwo Jana Pawła II patrona rodzin, którego rocznicę urodzin obchodziliśmy 18 maja.

W tym tygodniu wspominamy:

• W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła

• We wtorek św. Rity z Cascii zakonnicy

• W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

• W sobotę wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera

W tym dniu szczególnie modlimy się za Nasze Mamy w dniu ich święta. Zapraszam na piknik rodzinny w sobotę 26.05 który odbędzie się na terenach rekreacyjnych naszej miejscowości. Program na plakacie.

• W Sobotę święcenia Kapłańskie w katedrze na Wawelu modlimy się w intencji diakonów o ich dobre i święte posługiwanie jako nowo wyświęceni kapłani w kościele krakowskim.

• W niedzielę za tydzień Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

Bóg zapłać za wszelkie prace i za piękne przygotowanie kościoła do dzisiejszej uroczystości rodzicom dzieci komunijnych. Serdecznie dziękuję za dar rodzin dzieci komunijnych dla naszej parafii jakim jest Krzyż na Tablicy Pamiątkowe szlaków Papieskich i piękne świece ołtarzowe.

Niech radość z dzielenia się chlebem przy ołtarzu pańskim będzie dla nas wszystkich wypełnieniem posługi miłości w kapłaństwie powszechnym Ludu Bożego.

Dziś z racji 3 niedzieli miesiąca składka inwestycyjna. Zapraszam do salki tam Rada Parafialna przyjmuje wpłaty

Za 2 tygodnie będzie składka w kościele na pomoc dla Rafała w jego rehabilitacji. Bóg zapłać za wasze ofiary.

Codziennie w Białym Tygodniu będzie Majówka o 17.30 a Różaniec po mszy świętej.