Msze Święte

Niedziele:

8.00
10.00
15.30


Dni powszednie:

poniedziałek i czwartek - 7.00
pozostałe dni tygodnia -  18.00

MAJ oraz PAŹDZIERNIK:
poniedziałek i czwartek - 7.00 oraz 18.00
pozostałe dni tygodnia - 18.00

 

DODATKOWE MSZE ŚW.
W STAŁYCH INTENCJACH:

I sobota miesiąca - 8.00
(w intencji matek oczekujących potomstwa)
I czwartek miesiąca - 18.00
(w intencji zmarłych)


Kontakt

ADRES:

Parafia NMP Królowej Polski
ul. Wąska 5
32-543 Myślachowice


Konto nr:
05 1240 4197 1111 0010 6305 1840
PKO SA

NIP:
628-19-716-48

REGON:
040096925

Logowanie

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Ogłoszenia duszpasterskie na 12. Niedz. Zwykł. AD' 2019 PDF Drukuj Email

 

 

Ogłoszenia Parafialne

12 Niedziela Zwykła

23.06.2019

 

Dzisiaj adoracja o 15.00. Dziś odpust w Klasztorze.


W tym tygodniu wspominamy:

  • w Piątek- NSPJ uroczystość nie ma postu -jubileusz Ks. Prałata Zbigniewa i Bierzmowanie o 17.00

  • w sobotę – św. Piotra i Pawła uroczystość.


Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim mieszkańcom zaangażowanym w przygotowywanie tegorocznych uroczystości Bożego Ciała. Oktawa Bożego Ciała będzie do czwartku 27 czerwca. Zakończenie będzie uroczystą procesją dookoła kościoła, w tygodniu oktawy przed mszą wieczorną będzie litania z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

Bóg zapłać za wszelkie prace wszystkim pomagającym w trosce o piękno naszego kościoła. A Szczególne podziękowania wszystkim przygotowującym ołtarze na Boże Ciało za piękne świadectwo wiary i ofiarny trud. Straży Ochotniczej za zabezpieczenie trasy i godne reprezentowanie z sztandarem naszej jednostki. Wszystkim biorącym udział w procesji: dzieciom z klasy 3 i 4 w strojach komunijnych, dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym dzwonkami, dziewczynkom i chłopcom niosącym feretrony, paniom od obrazu MB i panom od baldachimu, ministrantom i lektorom, pani Marcie organistce, pani Krystynie katechetce, Radzie Duszpasterskiej i wszystkim biorącym udział, za znak wiary.

Spotkanie przed bierzmowaniem dla klasy 8 i 3 gimnazjum będzie w wtorek, środę i czwartek po mszy świętej. Spowiedź dla potrzebujących będzie w czwartek od 17.00, po mszy zakończenie oktawy. Msza będzie dziękczynna za wszystkich przygotowujących Uroczystość Bożego Ciała i w intencji o dary Ducha Świętego dla bierzmowanych i naszej Parafii.

Wszystkim rozpoczynającym wakacje wspaniałej pogody i wiele radości z wypoczynku, pracującym siły do trudu codziennego i wytrwałego przemieniania świata. Solenizantom wszelkiej łaski i błogosławieństwa od Boga.

Bóg zapłać za wasze Ofiary na inwestycje zbierane w zeszłą niedzielę.