Msze Święte

Niedziele:

8.00
10.00
15.30


Dni powszednie:

poniedziałek i czwartek - 7.00
pozostałe dni tygodnia -  18.00

MAJ oraz PAŹDZIERNIK:
poniedziałek i czwartek - 7.00 oraz 18.00
pozostałe dni tygodnia - 18.00

 

DODATKOWE MSZE ŚW.
W STAŁYCH INTENCJACH:

I sobota miesiąca - 8.00
(w intencji matek oczekujących potomstwa)
I czwartek miesiąca - 18.00
(w intencji zmarłych)


Kontakt

ADRES:

Parafia NMP Królowej Polski
ul. Wąska 5
32-543 Myślachowice


Konto nr:
05 1240 4197 1111 0010 6305 1840
PKO SA

NIP:
628-19-716-48

REGON:
040096925

Logowanie





Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Intencje na lipiec AD' 2019 PDF Drukuj Email

 

Intencje na Lipiec 2019


Dzień

Data

Godz.

Intencja

Poniedziałek

01.07

7.00

+ Marian Paszcza

Wtorek

02.07

18.00

+ Grażyna Janicka

Środa

03.07

18.00

Za Parafię, + Bolesław Horodyński, + Karolina Muskała-Osińska

Czwartek

04.07

7.00

+Władysław Dąbek

Czwartek

04.07

18.00

Za Wypominanych

Piątek

05.07

18.00

+ Mieczysław Dębski

Sobota

06.07

18.00

+ Danuta Kawala

Niedziela

07.07

8.00

+Maria +Franciszek Dudek

Niedziela

07.07

10.00

+Helena  +Jan Pabis

Niedziela

07.07

15.30

+ Mieczysław Dębski

Poniedziałek

08.07

7.00

+ Janina Szpilka

Wtorek

09.07

18.00

+ Grażyna Janicka

Środa

10.07

18.00

Za Parafię o Bł. Boże dla Genowefy Gierlach,  + Barbara Tylnicka + Władysław Dąbek

Czwartek

11.07

7.00

+ Bolesław Horodyński

Piątek

12.07

18.00

+ Grażyna Janicka

Sobota

13.07

18.00

+ Adam Ptak

Niedziela

14.07

8.00

+ Danuta Kawala

Niedziela

14.07

10.00

+Bolesław +Helena Nowakowscy

Niedziela

14.07

15.30

+ Ludwik Włodarczyk

Poniedziałek

15.07

7.00

+ Bolesław Horodyński

Wtorek

16.07

18.00

+ Halina Noworyta

Środa

17.07

18.00

Za Parafię + Marian Paszcza, + Barbara Tylnicka, + Zofia Cupiał

Czwartek

18.07

7.00

+ Ludwik Włodarczyk

Piątek

19.07

18.00

+ Grażyna Janicka

Sobota

20.07

18.00

+ Czesław Miśliński

Niedziela

21.07

8.00

+ Dorota Fiuk

Niedziela

21.07

10.00

+ Felicja i Józef Krzysztowczyk

Niedziela

21.07

15.30

+ Grażyna Janicka

Poniedziałek

22.07

7.00

+ Edward Gąsior

Wtorek

23.07

18.00

+ Grażyna Janicka

Środa

24.07

18.00

Za Parafię  + Janina Szpilka  + Józef i Barbara Dabek

Czwartek

25.07

7.00

+ Barbara Tylnicka,

Piątek

26.07

18.00

+ Danuta Kawala

Sobota

27.07

18.00

+ Natalia i Bolesław Wójcik

Niedziela

28.07

8.00

+ Piotr

Niedziela

28.07

10.00

+ Grażyna Janicka

Niedziela

28.07

15.30

+ Adam Ptak

Poniedziałek

29.07

7.00

+ Janina Nowak

Wtorek

30.07

18.00

+ Władysław Dąbek

Środa

31.07

18.00

Za Parafię  o Boże Bł. dla Mikołaja w 1 r. urodzin

+ Karolina Muskała-Osińska