Msze Święte

Niedziele:

8.00
10.00
15.30


Dni powszednie:

poniedziałek i czwartek - 7.00
pozostałe dni tygodnia -  18.00

MAJ oraz PAŹDZIERNIK:
poniedziałek i czwartek - 7.00 oraz 18.00
pozostałe dni tygodnia - 18.00

 

DODATKOWE MSZE ŚW.
W STAŁYCH INTENCJACH:

I sobota miesiąca - 8.00
(w intencji matek oczekujących potomstwa)
I czwartek miesiąca - 18.00
(w intencji zmarłych)


Kontakt

ADRES:

Parafia NMP Królowej Polski
ul. Wąska 5
32-543 Myślachowice


Konto nr:
05 1240 4197 1111 0010 6305 1840
PKO SA

NIP:
628-19-716-48

REGON:
040096925

Logowanie





Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Intencje na sierpień AD' 2019 PDF Drukuj Email


Intencje na Sierpień 2019

 

Dzień

Data

Godz.

Intencja

Czwartek

01.08

18.00

Za Wypominanych

Piątek

02.08

18.00

+ Grażyna Janicka

Sobota

03.08

18.00

+ Ludwik Włodarczyk

Niedziela

04.08

8.00

+ Kazimierz + Walerian + Paulina Bartyzel

Niedziela

04.08

10.00

+ Ludwika  + Stanisław Malczyk

Niedziela

04.08

15.30

+ Grażyna Janicka

Poniedziałek

05.08

7.00

+ Edward Gąsior

Wtorek

06.08

18.00

+ Adam Ptak

Środa

07.08

18.00

Za Parafię + Karolina Muskała-Osińska

Czwartek

08.08

7.00

+ Barbara Tylnicka,

Piątek

09.08

18.00

+ Grażyna Janicka

Sobota

10.08

18.00

+ Władysław Dąbek

Niedziela

11.08

8.00

+ Ludwik i + Wanda Dzedzyk

Niedziela

11.08

10.00

+ Ilona Lasoń

Niedziela

11.08

15.30

+ Janina i + Franciszek

Poniedziałek

12.08

7.00

+ Stanisław Nowakowski

Wtorek

13.08

18.00

+ Marian Paszcza

Środa

14.08

18.00

Za Parafię + Barbara Tylnicka, + Fryderyk Lasoń, + Maria i Julian Feliksik

Czwartek

15.08

8.00

+ Maria,  + Mieczysław, + Leszek

Czwartek

15.08

10.00

+ Ludwik Włodarczyk

Czwartek

15.08

15.30

+ Karolina Muskała-Osińska

Piątek

16.08

18.00

+ Danuta Kawala

Sobota

17.08

18.00

+ Tomasz Popielnicki w 7 r.śm.

Niedziela

18.08

8.00

+ Dariusz Kawala 10 r. śm.

Niedziela

18.08

10.00

+ Grażyna Janicka

Niedziela

18.08

15.30

O Boże Bł. I opiekę NMP dla Jadwigi i Artura w 20r. ślubu i 18 r Oliwi

Poniedziałek

19.08

7.00

+ Natalia i Bolesław Wójcik

Wtorek

20.08

18.00

+ Ludwik Włodarczyk

Środa

21.08

18.00

Za Parafię  + Fryderyk Lasoń + Edward Gąsior

Czwartek

22.08

7.00

+ Adam Ptak

Piątek

23.08

18.00

+ Danuta Kawala

Sobota

24.08

18.00

+ Józef i Maria Pabis

Niedziela

25.08

8.00

+ Stefan + Katarzyna Wacławek

Niedziela

25.08

10.00

+ Benedykt Smółka

Niedziela

25.08

15.30

+ Grażyna Janicka

Poniedziałek

26.08

7.00

+ Stanisław Nowakowski

Wtorek

27.08

18.00

+ Marian Paszcza

Środa

28.08

18.00

Za Parafię  + Zofia Cupiał, + Edward Gąsior, + Kazimierz i +Salomea Dąbek

Czwartek

29.08

7.00

+ Danuta Kawala

Piątek

30.08

18.00

+ Ludwik Włodarczyk

Sobota

31.08

18.00

+ Józef Szymocha