Ogłoszenia duszpasterskie na 18. Niedzielę Zwykłą AD' 2019 PDF Drukuj Email

04.08.2019

Dzisiaj adoracja o 15.00 modlitwy różańcowe w intencji trzeźwości zmiana róży św. Bernadetty.

W  tym tygodniu wspominamy:

• Poniedziałek- NMP MB Śnieżnej
  • Wtorek- Święto Przemienienia Pańskiego.
  • Środa- bł. Edmunda Bojanowskiego
  • Czwartek- św. Dominika
  • Piątek- św. Teresy Benedykty od Krzyża
  • Sobota- św. Wawrzyńca
  • Niedziela- św. Klary

We Wtorek Święto Przemienienia Pańskiego, Msza o 18.00.

W środę o 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Proszę składać prośby na nowennę do koszyczka.

Trwa sierpień miesiąc pielgrzymek do Częstochowy. Wyrusza też nasza grupa trzebińska. Zapisy od 1-5 sierpnia w kościele P i P. Serdecznie zachęcam do modlitewnego wsparcia wędrujących pielgrzymów do różnych sanktuariów. Sierpień jest też czasem modlitwy o trzeźwość i abstynencję. W naszej wspólnocie serdecznie zachęcam do indywidualnych ślubów abstynencji, wszystkich którzy czują się na siłach w niej wytrwać.

Wszystkim przebywającym na wakacjach wspaniałej pogody i wiele radości z wypoczynku, pracującym siły i radości z pracy. Solenizantom wszelkiej łaski i błogosławieństwa od Boga.  Dziękuję  wszystkim troszczącym się o piękno naszej świątyni Bóg zapłać.

Dziś zbieramy na kwiaty dzięki serdecznie za wasze ofiary.

Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej 14 i 15 września, zapraszamy.

Serdeczne podziękowania wszystkim paniom opiekunkom kolonijnym Anecie Brzóska, Barbarze Gozdek, Krystynie Kałuży, Magdalenie Niewiedział za wspaniałe zaangażowanie w opiekę nad dziećmi z naszej parafii co uczyniły zupełnie za darmo jako wolontariuszki. Bóg zapłać również wszystkim wspierającym i sponsorom dzięki którym udało się zorganizować ten wyjazd.