Msze Święte

Niedziele:

8.00
10.00
15.30


Dni powszednie:

poniedziałek i czwartek - 7.00
pozostałe dni tygodnia -  18.00

MAJ oraz PAŹDZIERNIK:
poniedziałek i czwartek - 7.00 oraz 18.00
pozostałe dni tygodnia - 18.00

 

DODATKOWE MSZE ŚW.
W STAŁYCH INTENCJACH:

I sobota miesiąca - 8.00
(w intencji matek oczekujących potomstwa)
I czwartek miesiąca - 18.00
(w intencji zmarłych)


Kontakt

ADRES:

Parafia NMP Królowej Polski
ul. Wąska 5
32-543 Myślachowice


Konto nr:
05 1240 4197 1111 0010 6305 1840
PKO SA

NIP:
628-19-716-48

REGON:
040096925

Logowanie

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Ogłoszenia duszpasterskie na 18. Niedzielę Zwykłą AD' 2019 PDF Drukuj Email

Ogłoszenia Parafialne

18 Niedziela Zwykła

04.08.2019


Dzisiaj adoracja o 15.00 modlitwy różańcowe w intencji trzeźwości zmiana róży św. Bernadetty.

W  tym tygodniu wspominamy:

 

  • Poniedziałek- NMP MB Śnieżnej
  • Wtorek- Święto Przemienienia Pańskiego.
  • Środa- bł. Edmunda Bojanowskiego
  • Czwartek- św. Dominika
  • Piątek- św. Teresy Benedykty od Krzyża
  • Sobota- św. Wawrzyńca
  • Niedziela- św. Klary

 

We Wtorek Święto Przemienienia Pańskiego, Msza o 18.00.

W środę o 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Proszę składać prośby na nowennę do koszyczka.

Trwa sierpień miesiąc pielgrzymek do Częstochowy. Wyrusza też nasza grupa trzebińska. Zapisy od 1-5 sierpnia w kościele P i P. Serdecznie zachęcam do modlitewnego wsparcia wędrujących pielgrzymów do różnych sanktuariów. Sierpień jest też czasem modlitwy o trzeźwość i abstynencję. W naszej wspólnocie serdecznie zachęcam do indywidualnych ślubów abstynencji, wszystkich którzy czują się na siłach w niej wytrwać.

Wszystkim przebywającym na wakacjach wspaniałej pogody i wiele radości z wypoczynku, pracującym siły i radości z pracy. Solenizantom wszelkiej łaski i błogosławieństwa od Boga.  Dziękuję  wszystkim troszczącym się o piękno naszej świątyni Bóg zapłać.

Dziś zbieramy na kwiaty dzięki serdecznie za wasze ofiary.

Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej 14 i 15 września, zapraszamy.

Serdeczne podziękowania wszystkim paniom opiekunkom kolonijnym Anecie Brzóska, Barbarze Gozdek, Krystynie Kałuży, Magdalenie Niewiedział za wspaniałe zaangażowanie w opiekę nad dziećmi z naszej parafii co uczyniły zupełnie za darmo jako wolontariuszki. Bóg zapłać również wszystkim wspierającym i sponsorom dzięki którym udało się zorganizować ten wyjazd.