Msze Święte

Niedziele:

8.00
10.00
15.30


Dni powszednie:

poniedziałek i czwartek - 7.00
pozostałe dni tygodnia -  18.00

MAJ oraz PAŹDZIERNIK:
poniedziałek i czwartek - 7.00 oraz 18.00
pozostałe dni tygodnia - 18.00

 

DODATKOWE MSZE ŚW.
W STAŁYCH INTENCJACH:

I sobota miesiąca - 8.00
(w intencji matek oczekujących potomstwa)
I czwartek miesiąca - 18.00
(w intencji zmarłych)


Kontakt

ADRES:

Parafia NMP Królowej Polski
ul. Wąska 5
32-543 Myślachowice


Konto nr:
05 1240 4197 1111 0010 6305 1840
PKO SA

NIP:
628-19-716-48

REGON:
040096925

Logowanie

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Małopolski konkurs biblijny AD' 2014 PDF Drukuj Email

 

MAŁOPOLSKI KONKURS BIBLIJNY

dla uczniów szkół podstawowych

(13 marca 2014)

z udziałem uczennicy

Szkoły Podstawowej w Myślachowicach

– Małgorzaty Miślińskiej. 

Miło nam poinformować, że
wśród 161 finalistów etapu wojewódzkiego
Konkursu Biblijnego
znalazła się  uczennica kl.VI 
Szkoły Podstawowej w Myślachowicach
-
Małgorzata  Miślińska.

Bardzo dobrze zaprezentowała się ze swoją wiedzą osiągając wynik 31 punktów. 

Aby dotrzeć do etapu wojewódzkiego, należało znaleźć się w grupie zwycięzców etapu szkolnego, a następnie rejonowego oraz wykazać się wiedzą i znajomością następujących lektur:  w etapie szkolnym: tekstem Listu do Rzymian (Biblia Tysiąclecia – wydanie V) wraz z wstępem do Listu do Rzymian, przypisami i odniesieniami do słownika; w etapie rejonowym: tekstem Listu do Rzymian j. w. oraz książką: Joachima Gnilki, Paweł z Tarsu. Apostoł i świadek, rozdział 9. W finale wojewódzkim Małgosia musiała zmierzyć się ze sprawdzeniem swej wiedzy z kolejnymi rozdziałami książki J. Gnilki - rozdz. 7 i 8 oraz tekstem Listu do Rzymian.

Cieszymy się, że Małgosia Miślińska tak daleko doszła w tym trudnym konkursie, przypominamy jednocześnie, że uczennica ta wraz z Filipem Babuchem znalazła się  w marcu tego roku, wśród laureatów  innego religijnego konkursu, tym razem plastycznego. Ta zdolna, pracowita uczennica śpiewa także w naszej parafialnej scholii oraz chórze Nowa Radost.

Życzymy Małgosi wielu łask bożych,

niech Dobry nasz Bóg wspiera ją w nauce,

niech ją hojnie wynagradza za trud jaki wkłada ona w swą pracę!!!