Msze Święte

Niedziele:

8.00
10.00
15.30


Dni powszednie:

poniedziałek i czwartek - 7.00
pozostałe dni tygodnia -  18.00

MAJ oraz PAŹDZIERNIK:
poniedziałek i czwartek - 7.00 oraz 18.00
pozostałe dni tygodnia - 18.00

 

DODATKOWE MSZE ŚW.
W STAŁYCH INTENCJACH:

I sobota miesiąca - 8.00
(w intencji matek oczekujących potomstwa)
I czwartek miesiąca - 18.00
(w intencji zmarłych)


Kontakt

ADRES:

Parafia NMP Królowej Polski
ul. Wąska 5
32-543 Myślachowice


Konto nr:
05 1240 4197 1111 0010 6305 1840
PKO SA

NIP:
628-19-716-48

REGON:
040096925

Logowanie





Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Z życia parafii
Uroczystość Objawienia Pańskiego AD' 2016 PDF Drukuj Email

 

6 stycznia 2016 roku po każdej Mszy św.

dzieci ze szkoły podstawowej przedstawiły Jasełka.

Miały one tytuł: "Bo nie ma miejsca dla Ciebie...".

Przygotowaniem uczniów zajęły się panie:

Agnieszka Godyń, Lidia Majerska oraz Monika Wentrys.

Treścią nawiązywały do sytuacji zagrożeń we współczesnym świecie

oraz przypominały o zasadach chrześcijańskiego współistnienia

państw i narodów.


Pani Dyrektor w imieniu uczniów

dziękuje  parafianom za gorące przyjęcie występu dzieci,

a także składa podziękowania księdzu proboszczowi Arturowi Chrostkowi

za serdeczne wsparcie i umożliwienie dzieciom występu w kościele.

 



 
Wizyta duszpasterska AD' 2015/2016 PDF Drukuj Email

 

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ:


Lp.

Data

Ulica

Godzina

1

Poniedziałek

28.12

ul. Płocka i Grzybowa

Od 8.30

2

Wtorek

29.12

ul. Olkuska od lasu, ul. Parku Jurajskiego, ul. Boczna

Od 8.30

3

Środa 30.12

ul. Partyzantów od lasu do Państwa Słomskich oraz Słoneczna i Spokojna

Od 8.30

4

Sobota 2.01

ul. Partyzantów Cd, Zalipie, Kasztanowa,

15-lecia, Leśna

Od 8.30

5

Poniedziałek 04.01

15-lecia do końca, Kamienna

Od 14.00

6

Wtorek 05.01

Ul. Trzebińska- od Trzebini do Kapliczki

Od 14.00

7

Czwartek 07.01

ul. Parkowa, Cicha, Trzebińska c.d., Chrzanowska

od 14.00

8

Piątek 08.01

ul. Krótka od pól, Zacisze, Wodna, Ostra Góra

od 14.00

9

Sobota 09.01

ul. Piaski od Elektrowni do kiosku

Od 9.00

10

Poniedziałek 11.01

ul. Sierszecka, Waryńskiego, Wiosenna.

od 14.00

11

Wtorek 12.01

Ul. Wiśniowa, Polna (od ul. Sierszeckiej)

od 14.00

12

Czwartek 14.01

ul. Głęboka od końca, 22 lipca, Wąska

od 14.00

13

Piątek 15.01

ul. Górna

od 14.00

14

Sobota 16.01

ul. Łąkowa od końca, Zielona, Ogrodowa

od 8.30

 
Lista bierzmowanych PDF Drukuj Email

 

Lista bierzmowanych

8.11.2015

przez Ks. Bp. Jana Szkodonia

 

Dębiec Kacper, Foryś Katarzyna, Gąsior Oliwia, Gędoś Katarzyna, Jędrzejczyk Kamila, Karelus Anna, Kasprzyk Julia, Kawala Natalia, Kosobudzki Tomasz, Pietrzyk Michał, Pietrzyk Zuzanna, Rejdych Ewelina, Ryś Aleksandra, Toth Paulina, Barcik Aleksandra, Bernaś Justyna,Brzózka Bartosz, Ciołczyk Matylda, Cyran Patrycja, Dudek Patrycja,Gajek Marta,Jedynak Mateusz,Kozub Szymon,Nowakowski Piotr, Pabis Pamela, Paluszek Julia, Pietrzyk Milena, Piskozub Jan, Popielnicki Piotr, Popławska Katarzyna, Strycharski Tomasz, Uroda Mikołaj, Jabłoński Adrian, Boruta Aleksandra, Dąbek Jakub, Dąbek Tomasz, Gałuszka Adrian, Grzyb Bartosz, Kasprzyk Michał, Kępka Gabriel, Kocot Julia, Koczurek Weronika, Krawczyk Kamil, Majcherczyk Daria, Miśliński Krzysztof, Pasoń Bartosz, Sikora Klaudia, Załęcki Karol, Zwolińska Sylwia.

III klasa gimnazjum

 


I klasa szkoły średniej

 


 

II klasa szkoły średniej

 

Więcej zdjęć w: Galerie 2015

 

 


 
Wizytacja kanoniczna ks. biskupa Jana Szkodonia 8.11.2015 PDF Drukuj Email

W niedzielę 8.11.2015 będziemy gościć w naszej parafii

Ks. Bp Jana Szkodonia,

który dokona wizytacji kanonicznej parafii,

a na zakończenie udzieli  sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.

 

 

Program wizytacji

ks bp. Jana Szkodonia:


7.45 - Powitanie Biskupa na pierwszej Mszy św. o  8.00. Zapraszamy rodziny po Mszy  - błogosławieństwo małżeństw.

Po Mszy św. spotkanie z Różami Różańcowymi

10.00 - Msza święta - zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież. Po Mszy św. -  błogosławieństwo małych dzieci i  spotkanie z ministrantami scholą

11.30 - Wyjazd bp. do chorych w naszej parafii

14.30  - Modlitwa do Miłosierdzia Bożego za zmarłych - na naszym cmentarzu.

15.30 - Msza św. - o błogosławieństwo dla całej parafii

17.00 - Msza św. z udzieleniem sakramentu Bierzmowania

19.00 - spotkanie z Radą Duszpasterską

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 11