Msze Święte

Niedziele:

8.00
10.00
15.30


Dni powszednie:

poniedziałek i czwartek - 7.00
pozostałe dni tygodnia -  18.00

MAJ oraz PAŹDZIERNIK:
poniedziałek i czwartek - 7.00 oraz 18.00
pozostałe dni tygodnia - 18.00

 

DODATKOWE MSZE ŚW.
W STAŁYCH INTENCJACH:

I sobota miesiąca - 8.00
(w intencji matek oczekujących potomstwa)
I czwartek miesiąca - 18.00
(w intencji zmarłych)


Kontakt

ADRES:

Parafia NMP Królowej Polski
ul. Wąska 5
32-543 Myślachowice


Konto nr:
05 1240 4197 1111 0010 6305 1840
PKO SA

NIP:
628-19-716-48

REGON:
040096925

Logowanie





Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

intencje
Intencje mszalne na styczeń AD' 2019 PDF Drukuj Email

Intencje na Styczeń 2019

Dzień

Data

Godz.

Intencja





Wtorek

01.01

8.00

+ Małgorzata Kowalska

Wtorek

01.01

10.00

+ Kazimiera + Stanisław Malczyk

Wtorek

01.01

15.30

Mieczysława Urbańczyk





Środa

02.01

18.00

Za Parafię + Emil Wacławek, +Janina +Apoloniusz +Ryszard Starzykiewicz

Czwartek

03.01

7.00

+Apolonia Mróz

Czwartek

03.01

18.00

Za wypominanych

Piątek

04.01

18.00

+ Jan Liszka

Sobota

05.01

8.00

Matki oczekując potomstwa

Sobota

05.01

18.00

+ Cecylia Kołodziejczyk





Niedziela

06.01

8.00

+ Emil Wacławek

Niedziela

06.01

10.00

+ Leopold Bajorek +Bronisława żona

Niedziela

06.01

15.30

+ Małgorzata Kowalska





Poniedziałek

07.01

7.00

+ Jan Widyna

Wtorek

08.01

7.00

+ Jan Noga

Środa

09.01

18.00

Za Parafię + Cecylia Kołodziejczyk

Czwartek

10.01

7.00

+ Mieczysław Chrostek

Piątek

11.01

7.00

+ Jan Noga

Sobota

12.01

18.00

+ Maria Głowacka





Niedziela

13.01

8.00

+ Maria, Stanisław, córka Irena

Niedziela

13.01

10.00

+ Mieczysława Urbańczyk

Niedziela

13.01

15.30

+ Cecylia Kołodziejczyk





Poniedziałek

14.01

7.00

+ Mieczysław Chrostek

Wtorek

15.01

18.00

+ Jan Noga

Środa

16.01

18.00

Za Parafię + Apolonia + Jakub Szczygieł córka + Stanisława +Jan Szczygieł

Czwartek

17.01

7.00

+ Marek, + Tadeusz Gąsior i =Maria Głuch

Piątek

18.01

18.00

+ Jan Liszka

Sobota

19.01

18.00

+ Bronisław Kuc





Niedziela

20.01

8.00

+ Helena Pytlik

Niedziela

20.01

10.00

+ Cecylia Kołodziejczyk

Niedziela

20.01

15.30

+ Bronisław Kuc





Poniedziałek

21.01

7.00

+ Danuta Wojtyś

Wtorek

22.01

18.00

+ Jan Liszka

Środa

23.01

18.00

Za Parafię + Zdzisław Pałasiński + Mieczysława Purchałka

Czwartek

24.01

7.00

+ Jan Widyna

Piątek

25.01

18.00

+ Jan Liszka

Sobota

26.01

18.00

+ Cecylia Kołodziejczyk





Niedziela

27.01

8.00

+ Krystyna + Zbigniew + Andrzej Siemek

Niedziela

27.01

10.00

+ Cecylia Kołodziejczyk

Niedziela

27.01

15.30

+ Małgorzata Kowalska





Poniedziałek

28.01

7.00

O Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

Wtorek

29.01

18.00

+ Bronisław Kuc

Środa

30.01

18.00

Za Parafię + Ryszard + Renata Barcik

Czwartek

31.01

7.00

O Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

 
Intencje mszalne na grudzień AD' 2018 PDF Drukuj Email

Intencje na grudzień 2018

Dzień

Data

Godz.

Intencja





Niedziela

02.12

8.00

+ Stanisław Zając

Niedziela

02.12

10.00

+ Jan Noga

Niedziela

02.12

15.30

+ Emil Wacławek





Poniedziałek

03.12

7.00

+ Jan Szczygieł

Wtorek

04.12

8.00

Za Górników

Wtorek

04.12

18.00

+ Barbara Kosek

Środa

05.12

18.00

Za Parafię i wszystkich ofiarodawców na inwestycje.

Czwartek

06.12

7.00

+ Marian i Czesław z rodzicami

Czwartek

06.12

18.00

+ za wypominanych w wypominkach.

Piątek

07.12

18.00

+ Tadeusz Kawala w 11 r. śm

Sobota

08.12

13.00

+Stanisława, + Stefan Dura

Sobota

08.12

18.00

+ Marek Gąsior





Niedziela

09.12

8.00

+ Józef + Genowefa Kasprzyk

Niedziela

09.12

10.00

+ Kacpra w 2 r. śm.

Niedziela

09.12

15.30

+ Józef + Bronisława Kuska i córkę Józefę





Poniedziałek

10.12

7.00

+ Jan Czaplicki, +Alina Dura

Wtorek

11.12

18.00

+ Jan Noga

Środa

12.12

18.00

Za Parafię + Stanisława Popławska

Czwartek

13.12

7.00

+ Kazimierz Rejdych

Piątek

14.12

18.00

+ Emil Wacławek

Sobota

15.12

18.00

+ Jan Liszka





Niedziela

16.12

8.00

+ Jan + Janina Feliksiak w 12 r.śm.

Niedziela

16.12

10.00

+ Agata Lasoń

Niedziela

16.12

15.30

+ Eugeniusz Malczyk





Poniedziałek

17.12

7.00

+ Mieczysław Chrostek

Wtorek

18.12

18.00

+ Emil Wacławek

Środa

19.12

18.00

Za Parafię + Czesław Kurdziel w 19 r. śm. Barbara w 5 r.śm.

Czwartek

20.12

7.00

+ Agnieszka Baranowska

Piątek

21.12

18.00

+ Jan Noga

Sobota

22.12

18.00

+ Stanisława + Zygmunt Popławski





Niedziela

23.12

8.00

+ Andrzej, +Krystyna, +Zbigniew Siemek

Niedziela

23.12

10.00

+ Emil Wacławek

Niedziela

23.12

15.30

+ Jan Noga





Poniedziałek

24.12

7.00

+ Za zmarłych z rodziny

Poniedziałek

24.12

24.00

Za Parafię





Wtorek

25.12

8.00

+ Stefan Górniak

Wtorek

25.12

10.00

Dziękczynna

Wtorek

25.12

15.30

+ Stanisław Bujak





Środa

26.12

8.00

+ Stanisława Popławska

Środa

26.12

10.00

+ Henryka Pałaśińska w 3 r. śm +Czesław Pałaśiński

Środa

26.12

15.30

+ MIROSŁAW w rocznicę urodzin





Czwartek

27.12

7.00

Władysław Wąsiel + Marian +Otylia Dudek

Piątek

28.12

7.00

+ Apolonia Mróz

Sobota

29.12

18.00

+ Jan Liszka





Niedziela

30.12

8.00

+ Maria Głowacka

Niedziela

30.12

10.00

+ Jan Noga

Niedziela

30.12

15.30

+ Jan Liszka

 
Intencje pogrzebowe w intencji + Apolonii Mróz PDF Drukuj Email


Msze święte w intencji

+ Apolonii Mróz


Lp.

Ofiarodawcy

Data odprawienia

1

Od siostrzenicy z rodziną

28.12.18-18.00

2

Od rodziny Głowów i Wnuk

03.01.19-7.00

3

Od Szymochów i Wentrysów

19.03.19-18.00

Nikt z nas nie żyje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie:
jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana;
jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana.
I w życiu więc i w śmierci należymy do Pana.
Po to bowiem Chrystus umarł i powrócił do życia,
by zapanować tak nad umarłymi, jak nad żywymi. (Rz 14, 7-9)

Jednocząc się z rodziną w modlitwie polecamy

śp.

Apoloni Mróz

Miłosierdziu Bożemu

 

 
Intencje pogrzebowe w intencji + Kazimierza Rejdycha PDF Drukuj Email

 

Msze święte w intencji

+ Kazimierza Rejdycha


Lp.

Ofiarodawcy

Data odprawienia

1

Od siostry Anny z rodziną

13.12.18-7.00

2

Od bratanka Tomasza z rodziną

27.03.19-18.00

3

Od bratanka Bartka z rodziną

04.04.19-7.00

4

Od sasiadów

09.04.19-18.00gv

Nikt z nas nie żyje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie:
jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana;
jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana.
I w życiu więc i w śmierci należymy do Pana.
Po to bowiem Chrystus umarł i powrócił do życia,
by zapanować tak nad umarłymi, jak nad żywymi.
(Rz 14, 7-9)

Jednocząc się z rodziną w modlitwie polecamy

śp.

Kazimierza Rejdycha

Miłosierdziu Bożemu

 

 
Intencje mszalne na listopad AD' 2018 PDF Drukuj Email

Intencje na Listopad 2018

Dzień

Data

Godz.

Intencja

Czwartek

01.11

8.00

+ Fryderyka + Stanisław Woch

Czwartek

01.11

10.00

+ MIROSŁAW

Czwartek

01.11

12.30

Za Wszystkich Zmarłych spoczywających na cmentarzu

Piątek

02.11

8.00

+Ludwika +Władysław

Piątek

02.11

15.00

Za Wypominanych

Piątek

02.11

18.00

+ Marek Gąsior

Sobota

03.11

8.00

Za Matki oczekujące potomstwa

Sobota

03.11

8.00

W Intencji Róży św. Brata Alberta

Niedziela

04.11

8.00

+ Dorota Fiuk

Niedziela

04.11

10.00

+ Jan i + Julia Słomscy

Niedziela

04.11

15.30

O Boże Bł. dla Róży św. Bernadetty

Poniedziałek

05.11

7.00

+ Jana i Janinę

Poniedziałek

05.11

18.00

+ Maria Głowacka

Wtorek

06.11

18.00

+ Marek Gąsior

Środa

07.11

18.00

Za Parafię W Intencji Róż św. Brata Alberta Róży św. Bernadetty Róży św. Faustyny. Za zmarłych członków róż.

Czwartek

08.11

7.00

+ Jana Śliwę

Czwartek

08.11

18.00

+ Stanisława Kasprzyk,

Piątek

09.11

18.00

+ Emil Wacławek

Sobota

10.11

18.00

+ Jan Noga

Niedziela

11.11

8.00

+ Barbara Kosek w 11 r. śm

Niedziela

11.11

10.00

+ Marek Gąsior

Niedziela

11.11

15.30

Za Ojczyznę.

Poniedziałek

12.11

7.00

+ Zofię Pacut

Wtorek

13.11

18.00

+ Emil Wacławek

Środa

14.11

18.00

Za Parafię + Maria Głowacka

Czwartek

15.11

7.00

+ Stanisława Popławska

Piątek

16.11

18.00

+ Stanisława Kasprzyk

Sobota

17.11

18.00

+ Szymon + Maria + Zdzisław + Urszula

Niedziela

18.11

8.00

+ Jan Noga

Niedziela

18.11

10.00

+ Leopold + Bronisława Bajorek

Niedziela

18.11

15.30

+ Stanisława Kasprzyk,

Poniedziałek

19.11

7.00

+ Mieczysław Chrostek

Wtorek

20.11

18.00

+ Jan Noga

Środa

21.11

18.00

Za Parafię + Bożena Witkowska, w 1 r. śm/ Cecylia Kołodziejczyk/ Róża św. Brata Alberta

Czwartek

22.11

7.00

+ Ks. Marek Leśniak

Piątek

23.11

18.00

+ Stanisława Kasprzyk,

Sobota

24.11

18.00

+ Cecylia Dąbek i rodzice

Niedziela

25.11

8.00

+ Katarzyna Widz

Niedziela

25.11

10.00

+ Emil Wacławek

Niedziela

25.11

15.30

+ Marek Gąsior

Poniedziałek

26.11

7.00

+ August Rejdych w 7 r. śm

Wtorek

27.11

18.00

+ Mieczysław  Krzysztofiak

Środa

28.11

18.00

Za Parafię + Cecylia Kołodziejczyk

Czwartek

29.11

7.00

+ Jan Noga

Piątek

30.11

18.00

+ Jan Noga

Sobota

01.12

8.00

Za Matki oczekujące potomstwa

Sobota

01.12

18.00

+ Emil Wacławek

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 52