Ogłoszenia duszpasterskie na 33. tydz.zwykły AD' 2017 PDF Drukuj Email

33. Niedziela Zwykła

19.11.2017

Dzisiaj w kościele dzień modlitwy koronką do Miłosierdzia Bożego za wstawiennictwem Jana Pawła II w intencji ubogich.

W  tym tygodniu wspominamy:

• Poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego.

• Wtorek- Ofiarowanie NMP.

• Środa- św. Cecylii opiekunki organistów.

• W Piątek- św. Andrzeja i męczenników koreańskich.

Niedziela – 26.11. 2017 -koniec roku liturgicznego; Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

03.12 Pierwsza niedziela ADWENTU- rozpoczniemy adwentowe czuwanie na przyjście Bożej Dzieciny msze w tygodniu będą o Matce Bożej-RORATY w zwykłych godzinach mszy codziennych.

Młodzież klasy 3 gim. we wtorek o 19.00,

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45.Spotkanie ministrantów w środę o 18.30 po mszy świętej.

Dziś składka inwestycyjna. Dziś zbieramy też do koszyczka na ubogich zgodnie z prośbą ks. arcybiskupa. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom na inwestycje, na pomoc chrześcijanom prześladowanym zbierane w zeszłym tygodniu. Bóg zapłać wszystkim dbającym o nasz kościół za wszystkie ofiary i prace.

Wszystkim chorym i cierpiącym łaski zdrowia. Solenizantom wszelkiej łaski i błogosławieństwa od Boga.

W tym tygodniu pożegnaliśmy + Mirosława Gilka wieczne….

Ogłoszenia duszpasterskie na 32. tydz.zwykły AD' 2017 PDF Drukuj Email

12.11.2017

W  tym tygodniu wspominamy:

• Poniedziałek –Benedykta i pierwszych męczenników Polski

• Piątek – św. Elżbiety

• Sobota – bł. Karoliny Kózkówny.

We wtorek zbiórka Lektorów po Mszy o 18.00 a o 19.00 spotkanie klasy 3 gimnazjum przed bierzmowaniem.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  o 17.45.

Jak w każdy trzeci piątek miesiąca o 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Dziś  składka przed kościołem na Chrześcijan prześladowanych. Za tydzień 3 niedziela miesiąca jak zwykle składka na inwestycje. A przed kościołem do puszki na pomoc ubogim w 1 światowym dniu ubogich.

Bóg zapłać za wszelkie wsparcie finansowe i przez prace. Solenizantom wszelkiej łaski i błogosławieństwa od Boga.

Ogłoszenia parafialne na 31. niedz. zwykł. AD 2017 PDF Drukuj Email

05.11.2017

Dzisiaj w kościele modlimy się w tajemnicach różańca za naszych bliskich wypominanych w wypominkach.

• Czwartek- święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

• Piątek - św. Leona Wielkiego

• Sobota- Święto Niepodległości -św. Marcina z Tours

W tym tygodniu trwamy na modlitwie o 17.30 za zmarłych wypominanych polecając ich Miłosierdziu Bożemu w różańcu.

W środę Róża Męska prowadzi różaniec o 17.15 na zakończenie odmówimy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Jak w każdy drugi piątek miesiąca o 17.15 -Modlitwa w intencji dzieci i młodzieży parafii.

W tym dniu nasze dzieci zapraszają na Wieczornicę do domu kultury o 17.00 z racji Dnia Niepodległości.

W Sobotę o 9. 00 Msza Św. w intencji naszej Ojczyzny.

Za tydzień adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji o ocalenie chrześcijan z prześladowań, składka do puszek na pomoc chrześcijanom prześladowanym na wschodzie.

19.11 składka do puszek na rzecz ubogich o których pisał ks. Arcybiskup

Ogłoszenia duszpasterskie na 30.tydz.zwykł. AD' 2017 PDF Drukuj Email

30 Niedziela

29.10.2017

• Środa - Uroczyste Święto Wszystkich Świętych

• Czwartek - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

• Piątek – św. Marcina de Porres

• Sobota- św. Karola Boromeusza bp.

Uroczystość Wszystkich Świętych przypomina nam radość zbawionych, a Dzień Zaduszny konieczność modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące. W środę mamy uroczystość Wszystkich Świętych

Msze będą o 8.00 i 10.00 w Kościele a o 12.30 w kaplicy na cmentarzu, po mszy procesja z wypominkami i nieszpory za zmarłych.

W Czwartek Dzień Zaduszny msza o 10.00 na cmentarzu i 18.00 w kościele. Bardzo proszę o wpisywanie godziny na składanych wypominkach całorocznych wypominki bez godziny będą dopisane losowo.

Spowiedź przed uroczystościami będzie o 17.00 w poniedziałek i wtorek a po mszy wieczornej wtorkowej jeszcze do 19.00.

W tygodniu do Niedzieli 12.11 codziennie odmawiamy różaniec za wypominanych.

W piątek pierwszy piątek miesiąca odwiedziny u chorych od godziny 9.00 proszę zgłaszać chorych w zakrystii. Spowiedź o 17.00 o 17.30 różaniec za zmarłych prowadzi róża św. siostry Faustyny.

W sobotę o 8.00 Masza w intencji Matek oczekujących potomstwa, wieczorem o 17.30 zapraszam na modlitwę wynagradzającą Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy świata całego w ramach nabożeństw pierwszo-sobotnich.

Spotkanie dla klasy 7 sp. I 2 i 3 gimnazjum w piątek po mszy wieczornej.

Solenizantom wszelkiej łaski i błogosławieństwa od Boga.

Bóg zapłać za wszelkie wsparcie finansowe i przez prace. wszystkim dbającym o nasz kościół. W intencji wszystkich bliskich zmarłych a szczególnie Kazimierza Pająka i Jana Pabisa wieczne odpoczywanie…

Ogłoszenia duszpasterskie na 29.tydz.zwykł. AD' 2017 PDF Drukuj Email

22.10.2017

Dzisiaj adoracja o 15.00 w podziękowaniu za łaski jubileuszu 100 lecia objawień fatimskich.

W tym tygodniu wspominamy:

• Sobota – Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

W środę Róża Męska prowadzi różaniec o 17.30 na zakończenie odmówimy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek o 17 spotkanie scholii.

W niedzielę rocznica poświęcenia kościoła własnego uroczystość. Po mszy o 10.00 spotkanie rodziców klasy 3 gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania.

W przyszłą środę mamy uroczystość Wszystkich Świętych

W środę Dzień Zaduszny Msza o 10.00 na cmentarzu i 18.00 w kościele.

Solenizantom wszelkiej łaski i błogosławieństwa od Boga.

Dzięki serdecznie za złom elektryczny.

Bóg zapłać za składkę na inwestycje.

Bóg zapłać za wszelkie wsparcie finansowe i przez prace, wszystkim dbającym o nasz kościół.

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »