Podziękowanie za przygotowanie ołtarzy PDF Drukuj Email

Szczególne podziękowania wszystkim przygotowującym Uroczystość Bożego Ciała za piękne świadectwo i ofiarny trud. Wszystkim biorącym udział w procesji: dzieciom z klasy 3 i 4 w strojach komunijnych, dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym dzwonkami, dziewczynkom niosącym feretrony, paniom od obrazu MB i panom od baldachimu, ministrantom i lektorom, pani organistce i wszystkim biorącym udział, za świadectwo wiary.

Bóg zapłać państwu Dąbkom z ulicy Wodnej i pani Lucynie Zając wraz z siostrą z Górnej za dotychczasowe przygotowywanie i udział w tworzeniu Ołtarzy na Boże Ciało, oraz dotychczasowym i nowym twórcom ołtarzy na ul. Górnej i Zacisze.

Serdeczne podziękowanie dla Wszystkich Strażaków i tych biorących udział w procesji i tych zabezpieczających bezpieczeństwo naszego wędrowania niech Pan Bóg Błogosławi.

Ks. Proboszcz.

Podziękowanie PDF Drukuj Email

Wszystkim parafianom z racji odpustu:

Bóg zapłać za wszystkie prace wykonane w przygotowaniu kościoła do uroczystości odpustowych:

Państwu Słomskim Helenie, Sylwii, Waldemarowi, Marianowi i Danucie Durom, panu Andrzejowi, rodzinie państwa Gałuszków Jadwidze, Justynie Pawłowi i Halinie Krawczyk za posprzątanie przed uroczystościami. Panu Zdzisławowi Rejdychowi za odnowienie FERETRONÓW pani Elżbiecie i Małgorzacie za pomoc w zorganizowaniu procesji, również wszystkim dziewczynkom sypiącym kwiatki, niosącym feretrony, chłopcom dzwoniącym dzwonkami, służbie liturgicznej Lektorom i Ministrantom. Paniom niosącym obraz naszej patronki i panom od baldachimu. Naszej organistce pani Marcie, pani Agnieszce Chórowi i Scholii i pani Kasi za muzyczne włączenie się w uroczystości parafialne. Szczególne podziękowania strażakom za ich obecność ze sztandarem. Wam wszystkim za udział w naszej wspólnej radości święta patronalnego i modlitwie za naszą parafię i całą Ojczyznę. Serdecznie dziękuję wszystkim składającym życzenia. Zwłaszcza radzie parafialnej za stałą pomoc i wsparcie udzielane mi przez Was wszystkich.

Wszystkim gościom i wszystkim przybyłym na ta uroczystą mszę: Ks. Prałatowi Zbigniewowi Jormanowi za obecność i msze świętą, Ks. Maciejowi za rekolekcyjne nauki i dzisiejsze dziękczynienie NMP za naszą Parafię.

Wszystkim za pamięć modlitwę i serdeczne spotkanie.

Bóg Zapłać za modlitwę w intencji dzieci z klasy 4, a im i ich rodzicom za zaangażowanie w przygotowania do rocznicy I Komunii, i piękne świadectwo o umiłowaniu Chrystusa i jego Matki naszej Królowej.

ks. Artur Chrostek

Nowe ornaty PDF Drukuj Email

Podziękowania dla

rodziców młodzieży bierzmowanej,

Róż Różańcowych,

Duszpasterskiej Rady Parafialnej

- za zakup trzech nowych ornatów.

Podziękowania rodzicom dzieci komunijnych PDF Drukuj Email

Podziękowania dla

rodziców dzieci I Komunijnych

- za zakupiony zestaw