Wtorek | 01.06 | 18.00 | + Krystyna Zając |
Środa | 02.06 | 18.00 | ZA PARAFIĘ o Bł. Boże; dla Róży św. Bernadetty |
| | | |
Czwartek | 03.06 | 8.00 | + Eugeniusz Pabis |
Czwartek | 03.06 | 10.00 | ZA PARAFIĘ o Bł. Boże; |
Czwartek | 03.06 | 15.30 | ZA PARAFIĘ o Bł. Boże dla budujących ołtarze i wypominanych. |
| | | |
Piątek | 04.06 | 18.00 | + Ryszard Pabis |
Sobota | 05.06 | 18.00 | + Marek Kubański |
| | | |
Niedziela | 06.06 | 8.00 | +Zofia +Wojciech Pabis +Jan syn |
Niedziela | 06.06 | 10.00 | Chrzcielna: |
Niedziela | 06.06 | 15.30 | + Stanisław Kosek |
| | | |
Poniedziałek | 07.06 | 7.00 | + Kazimierz Kasprzyk |
Wtorek | 08.06 | 18.00 | + Marek Kubański |
Środa | 09.06 | 18.00 | +Jan Siemek |
Czwartek | 10.06 | 7.00 | + Kazimierz Kasprzyk |
Piątek | 11.06 | 18.00 | + Ryszard Pabis |
Sobota | 12.06 | 18.00 | + Krystyna Zając |
| | | |
Niedziela | 13.06 | 8.00 | + Maria + Stanisław Dąbek |
Niedziela | 13.06 | 10.00 | + Marek Kubański |
Niedziela | 13.06 | 15.30 | + Cezary Gąsior |
| | | |
| | | |
Poniedziałek | 14.06 | 7.00 | + Władysław Szymocha |
Wtorek | 15.06 | 18.00 | + Stanisław Kosek |
Środa | 16.06 | 18.00 | + Ludwika +Stanisław Malczyk |
Czwartek | 17.06 | 7.00 | + Maria Słoma |
Piątek | 18.06 | 18.00 | + Marek Kubański |
Sobota | 19.06 | 18.00 | O Bł. Boże i opiekę NMP dla Danuty i Magdaleny |
| | | |
Niedziela | 20.06 | 8.00 | + Janina + Jan Feliksiak 22 r. śm |
Niedziela | 20.06 | 10.00 | + Mieczysław Kasprzyk |
Niedziela | 20.06 | 15.30 | + Maria + Franciszek Dudek |
| | | |
Poniedziałek | 21.06 | 7.00 | + Maria Słoma |
Wtorek | 22.06 | 18.00 | + Zofia Komosa |
Środa | 23.06 | 18.00 | + Genowefa, + Władysław Pytlik w r. śm; + Wanda Dąbek |
Czwartek | 24.06 | 7.00 | + Marianna Fila |
Piątek | 25.06 | 18.00 | + Krystyna Zając |
Sobota | 26.06 | 18.00 | + Marek Kubański |
| | | |
Niedziela | 27.06 | 8.00 | + Władysław Marchewka |
Niedziela | 27.06 | 10.00 | + Dorota Fiuk |
Niedziela | 27.06 | 15.30 | + Józef + Bronisława, Kuska córka + Józefa |
| | | |
Poniedziałek | 28.06 | 7.00 | + Marianna Fila |
Wtorek | 29.06 | 8.00 | + Leokadia Szymocha |
Wtorek | 29.06 | 18.00 | + Zofia Duło |
Środa | 30.06 | 7.00 | + Kazimierz Kasprzyk |