
We wtorek 28 marca 2026r., zapraszam do Myślachowic …
W kościele MB Królowej Polski będzie nabożeństwo z prośbą o łaskę uzdrowienia dla nas i naszych bliskich, przez wstawiennictwo Maryi i św. Szarbela. O godz.17.15 rozpoczniemy różaniec w int.cierpiących na ciele i duszy. O godz.18.00 sprawowana będzie Eucharystia, w której polecać będziemy cierpiących, a po Mszy św., będzie błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem oraz możliwość namaszczenia olejem św. Szarbela i uczczenie relikwii tego świętego.
Do zobaczenia na wspólnej modlitwie – ks. Piotr Waligóra



